Home > Belgie / Belgium Railway - Belgische Spoorwegen - Chemin du fer Belge - Ferrovie Belghe / Railwaynumber : 88 > NMBS Railwaystations - NMBS Spoorwegstations - SNCB Stazioni

TITLE  +   - 
FILE NAME  +   - 
DATE  +   - 
POSITION  +   - 
NMBS_Aalst_Station_(101).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societe National du Chemins de fer Belge - SNCBStation van Aalst
Gare du Alost

Station Aalst werd op 9 juni 1853 in de Oost-Vlaamse stad Aalst door de maatschappij Dender en Waas op spoorlijn 57 (Aalst - Dendermonde - Lokeren) geopend. Op 7 april 1855 werd het een spoorwegstation op spoorlijn 50 (Brussel - Gent). Op 1 juni 1876 werd Aalst via spoorlijn 82 over Burst met Zottegem verbonden. Op 12 oktober 1879 volgde de verbinding naar Antwerpen via spoorlijn 61.
Op 2 oktober 1952 werd de rechtstreekse verbinding over het Leireken met Antwerpen verbroken en op 2 juni 1957 verdween het Leireken (spoorlijn 61) geheel uit Aalst. Op 31 mei 1964 werd de verbinding (spoorlijn 57) met Dendermonde verbroken.

Stationsgebouw

Het stationsgebouw werd ontworpen door de Belgische architect Jean-Pierre Cluysenaar in 1852 en werd op 6 juli 1856 officieel ingehuldigd door kroonprins Leopold, de latere Koning Leopold II. De bouwstijl van het stationsgebouw is een mix van een middeleeuwse burcht met een gotisch stadhuis. Het gebouw werd opgetrokken in Boomse papensteen en blauwe hardsteen, wat doet denken aan de Tudorgotiek. De twee zijpaviljoenen en de luifel aan de perronzijde kwamen er in 1890 bij.
In 1975 was het gebouw "versleten" en op 26 augustus 1975 werd een slopingsaanvraag ingediend. Verschillende instanties en verenigingen drongen er, wegens het unieke (historisch) karakter, op aan om het buitengedeelte te bewaren. Een Koninklijk Besluit van 19 juni 1978 zorgde voor de bescherming van het oude stationsgebouw en de omgeving. In september 1990 werd het stationsgebouw dan toch afgebroken, maar zonder aan de buitengevels en de toren te raken. Het is het enige "station de ville" van Jean-Pierre Cluysenaar dat nog bestaat. De stations van Ninove en Geraardsbergen werden volledig afgebroken om plaats te maken voor een gelijkvloerse nieuwbouw.
Een schaalmodel van het Aalsterse station is te bezichtigen in de lokalen van de Oost-Vlaamse Modelbouwvereniging in Aalst.
Eind 2001 sloegen de stad Aalst, De Lijn, de NMBS, de Post en NV Amylum de handen in mekaar om de Aalsterse stationsomgeving (Project ASO) grondig te verfraaien.
Faciliteiten[bewerken]

In het station zijn een buffet en een automatische bagagebewaarplaats aanwezig, evenals een gratis fietsenstalling. Er is een parkeerterrein voor betaald parkeren. En er zijn faciliteiten voor reizigers met een beperkte mobiliteit.
Het oude busstation bevond zich op het voorgelegen Statieplein. Het nieuwe busstation ligt vlak naast het stationsgebouw in de Dokter André Sierensstraat. Er zijn 3 perrons; de bussen vertrekken er met een doorrijsysteem. Er rijden bussen naar verschillende omliggende steden

Adres:

Stationsplein 9
9300 Aalst
Provincie Oost-Vlaanderen
Telefoon 02/528.28.28

O P E N I N G S U R E N
Maandag 5:45 - 20:00
Dinsdag 5:45 - 20:00
Woensdag 5:45 - 20:00
Donderdag 5:45 - 20:00
Vrijdag 5:45 - 20:00
Zaterdag 6:00 - 20:30
Zondag 6:00 - 20:30
Feestdag 6:00 - 20:30
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(101).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal Station

Vue on the +2 , +1 , -1, -2 floor , There are totaly 24 tracks in Antwerp station (before only 9)
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(103).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal Station

The principal railway-watch end the emblem of antwerp insight the railwaystation
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(105).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal Station

The emblem of Antwerp
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(107).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal Station

Look insight the railway hall from the second floor
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(109).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal Station

Different Shops under the station, most of them are jewish diamond shops
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(110).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal station

Entrance Lange Kievitstraat
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(111).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal station

Vieuw on the big hal insight by night

(Picture wil be retaken with a tripod)
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(112).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal Station

+2 are 8 Tracks, +1 Are Shops and 4 tracks, -1 are 4 Tracks, -2 are 8 Tracks
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(175).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal Station

Trains are up and more trains you will find downstairs
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(176).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal Station

Vieuw inside the Railwaystation of Antwerp
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(177).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal Station

The clock up on the portal
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(180).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal Station

Sight on the First and the second floor
sammarco1
NMBS_Antwerpen_Centraal_Station_(181).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societé National du Chemins de fer Belge - SNCBAntwerpen Centraal Station

Vue on the majestic portal on the second floor wit some kind of art
sammarco1
NMBS_Boechout_Station_(101).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societe National du Chemins de fer Belge - SNCBStation van Boechout
Gare du Bouchout

Het verlaten en groezelige station van Bouchout op een akelige koude winterse avond

Opening 10 juni 1864
Sluiting 21 oktober 1987 (goederen)
Telegrafische code GBC
Aantal perrons 2
Lijn(en) 15
Coördinaten 51° 9′ NB, 4° 29′ OL

sammarco1
NMBS_Boechout_Station_(102).JPG
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societe National du Chemins de fer Belge - SNCBStation van Boechout
Gare du Bouchout

Opening 10 juni 1864
Sluiting 21 oktober 1987 (goederen)
Telegrafische code GBC
Aantal perrons 2
Lijn(en) 15
Coördinaten 51° 9′ NB, 4° 29′ OL

Station van Bouchout voor de renovatie en nog met peron voor de deur.
sammarco1
NMBS_Boechout_Station_(106).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societe National du Chemins de fer Belge - SNCBStation van Boechout
Gare du Bouchout

Het station van Boechout anno 2014 gerenoveerd en diestdoende als Bistro / Caffeteria

Openingsuren
ma gesloten
di van 17:00 tot 22:00
wo van 17:00 tot 22:00
do van 17:00 tot 22:00
vr van 17:00 tot 22:00
za van 17:00 tot 23:00
zo van 17:00 tot 23:00

OVER BISTRO CAFÉ BOUCHOUT

Het verloederde stationsgebouw van Boechout kreeg onlangs een nieuwe bestemming. Jelle Baudouin en zijn vrouw Suzanne Mioulet openden er hun café-bistro Bouchout. Achter de schermen zorgt de Antwerpse horecatycoon Vinko Peppa voor de professionele begeleiding.

Met de komst van de nieuwe horecazaak bereikte de verfraaiing van het Boechoutse station haar voorlopige eindpunt. Het oude stationsgebouw was een stukje dorpskanker en ei zo na goed voor sloop. Nu is het een elegant en uitnodigend gebouw. Vinko Peppa die in Boechout de mede-initiator is van de Italiaanse restaurants Cosmo en La Piazza, vond de locatie, leidde de zakelijke onderhandelingen en hielp de eigenaars met de verbouwingen. Dat gebeurde heel grondig. Wat nog rest van het interieur zijn enkele gebikte bakstenen muren en de ruwhouten plafonds. Voor de inrichting werd gekozen voor oude materialen. Het resultaat is een tijdloos geheel met een vleug nostalgie naar oude stationsrestaurants. Het geraas van de passerende treinen versterkt dat gevoel. De eigenaars kozen voor een combinatie van café en restaurant. Daarvoor werd het gebouw opgesplitst in een apart cafégedeelte en een restaurantgedeelte die door een smalle gang met elkaar verbonden zijn. Elk deel beschikt over een apart terras. De keuken ligt in het midden. Het café opent 's ochtends vroeg om 8 uur (in het weekend om 11 u). Er kan de hele dag gedronken worden maar ook gegeten. s 'Ochtends kan je er terecht voor een ontbijt, 's middags voor een dagschotel en enkele gerechten en tussendoor kan er van verschillende tapas geknabbeld worden. De bistro opent 's avonds om 17 uur en biedt een gevarieerde menukaart aan met zowel klassiekers als zuiders en oosters geïnspireerde bereidingen. De voorgerechten worden in porties geserveerd om te delen. Zo zijn er gehaktballetjes in tomatensaus (€6), terrine van gerookte forel met toast (€7,50), calamares met verse tartaar (€7,50) en gegrilde kipsatés met yakitorisaus (€7,50). Bij de hoofdgerechten vinden we onder meer gegrilde sardientjes met salade en toast (€16,50), stoverij met witloofsalade en frieten (€16,50), varkenskotelet Duke of Berkshire met boontjes, gebakken aardappel en verse pickles (€16,50) en risotto met groene asperges, champignons en verse kruiden (€17,50). Kinderen eten er een hamburger, kip op een stokje maar ook puree met witte vis en groenten (allemaal €8,50).
We worden gastvrij ontvangen en vinden nog een tafeltje naar wens. We kiezen twee voorgerechten om te delen: mini-kaaskroketjes van uitstekende kwaliteit (€7,95) licht gepaneerd met een goed smeuïge pittige kaasvulling. En een bord met gegrilde aubergines, courgetten en tomaat (€7,50) waar niets op aan te merken viel. Als hoofdgerecht is er everzwijnragout (€21,50), een van de drie dagsuggesties. Er volgt een bord vol zacht gegaard vlees in een goed gebonden vleessaus met een ratatouille van zuiders groenten en een kom aardappelkroketten erbij. Ik neem rogvleugel (€20,50), een goed verse vis waarvan het vlees vlot van de graat gaat, klassiek bereid met bakboter en kappertjes, geserveerd met een goed smeuïge aardappelpuree. Het zijn smakelijke bereidingen uit het klassieke repertorium die zonder poespas op tafel komen. Als de keuken dit niveau aanhoudt dan wint de bistro in Boechout veel krediet.



sammarco1
NMBS_Boechout_Station_(109).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societe National du Chemins de fer Belge - SNCBStation van Boechout
Gare du Bouchout

Het station van Boechout anno 2014 gerenoveerd en diestdoende als Bistro / Caffeteria

Openingsuren
ma gesloten
di van 17:00 tot 22:00
wo van 17:00 tot 22:00
do van 17:00 tot 22:00
vr van 17:00 tot 22:00
za van 17:00 tot 23:00
zo van 17:00 tot 23:00

OVER BISTRO CAFÉ BOUCHOUT

Het verloederde stationsgebouw van Boechout kreeg onlangs een nieuwe bestemming. Jelle Baudouin en zijn vrouw Suzanne Mioulet openden er hun café-bistro Bouchout. Achter de schermen zorgt de Antwerpse horecatycoon Vinko Peppa voor de professionele begeleiding.

Met de komst van de nieuwe horecazaak bereikte de verfraaiing van het Boechoutse station haar voorlopige eindpunt. Het oude stationsgebouw was een stukje dorpskanker en ei zo na goed voor sloop. Nu is het een elegant en uitnodigend gebouw. Vinko Peppa die in Boechout de mede-initiator is van de Italiaanse restaurants Cosmo en La Piazza, vond de locatie, leidde de zakelijke onderhandelingen en hielp de eigenaars met de verbouwingen. Dat gebeurde heel grondig. Wat nog rest van het interieur zijn enkele gebikte bakstenen muren en de ruwhouten plafonds. Voor de inrichting werd gekozen voor oude materialen. Het resultaat is een tijdloos geheel met een vleug nostalgie naar oude stationsrestaurants. Het geraas van de passerende treinen versterkt dat gevoel. De eigenaars kozen voor een combinatie van café en restaurant. Daarvoor werd het gebouw opgesplitst in een apart cafégedeelte en een restaurantgedeelte die door een smalle gang met elkaar verbonden zijn. Elk deel beschikt over een apart terras. De keuken ligt in het midden. Het café opent 's ochtends vroeg om 8 uur (in het weekend om 11 u). Er kan de hele dag gedronken worden maar ook gegeten. s 'Ochtends kan je er terecht voor een ontbijt, 's middags voor een dagschotel en enkele gerechten en tussendoor kan er van verschillende tapas geknabbeld worden. De bistro opent 's avonds om 17 uur en biedt een gevarieerde menukaart aan met zowel klassiekers als zuiders en oosters geïnspireerde bereidingen. De voorgerechten worden in porties geserveerd om te delen. Zo zijn er gehaktballetjes in tomatensaus (€6), terrine van gerookte forel met toast (€7,50), calamares met verse tartaar (€7,50) en gegrilde kipsatés met yakitorisaus (€7,50). Bij de hoofdgerechten vinden we onder meer gegrilde sardientjes met salade en toast (€16,50), stoverij met witloofsalade en frieten (€16,50), varkenskotelet Duke of Berkshire met boontjes, gebakken aardappel en verse pickles (€16,50) en risotto met groene asperges, champignons en verse kruiden (€17,50). Kinderen eten er een hamburger, kip op een stokje maar ook puree met witte vis en groenten (allemaal €8,50).
We worden gastvrij ontvangen en vinden nog een tafeltje naar wens. We kiezen twee voorgerechten om te delen: mini-kaaskroketjes van uitstekende kwaliteit (€7,95) licht gepaneerd met een goed smeuïge pittige kaasvulling. En een bord met gegrilde aubergines, courgetten en tomaat (€7,50) waar niets op aan te merken viel. Als hoofdgerecht is er everzwijnragout (€21,50), een van de drie dagsuggesties. Er volgt een bord vol zacht gegaard vlees in een goed gebonden vleessaus met een ratatouille van zuiders groenten en een kom aardappelkroketten erbij. Ik neem rogvleugel (€20,50), een goed verse vis waarvan het vlees vlot van de graat gaat, klassiek bereid met bakboter en kappertjes, geserveerd met een goed smeuïge aardappelpuree. Het zijn smakelijke bereidingen uit het klassieke repertorium die zonder poespas op tafel komen. Als de keuken dit niveau aanhoudt dan wint de bistro in Boechout veel krediet.






Opening 10 juni 1864
Sluiting 21 oktober 1987 (goederen)
Telegrafische code GBC
Aantal perrons 2
Lijn(en) 15
Coördinaten 51° 9′ NB, 4° 29′ OL
sammarco1
NMBS_Boechout_Station_(115).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societe National du Chemins de fer Belge - SNCBStation van Boechout
Gare du Bouchout

Het station van Boechout anno 2014 gerenoveerd en diestdoende als Bistro / Caffeteria, Een leuke en aangename bar/toog om aan te zitten en een pintje te drinken
The Station from Boechout , Anno 2014, completed renovated like a bar Bistro/Coffeebar. a nice place to stay with friends to talk togheter with a nice pint of belgium beers.

Het station van Boechout anno 2014 gerenoveerd en diestdoende als Bistro / Caffeteria

The renewed interior of the station from Boechout wich now is doing service like Bistro Bar Coffeebar and drinks.

Na ruim 8 jaar leegstand en verkrotting heeft het voormalige station van Boechout in de Frans Segersstraat een nieuwe bestemming. Jelle Baudouin (35) en zijn vrouw Suzanne Mioulet (39) openden er hun café-bistro ?Bouchout'.

"Het moest niet lang meer duren of dit gebouw was definitief verloren", vertelt Baudouin. Jaren was het verloederde station een doorn in het oog van vele Boechoutenaren. Wie Boechout binnenrijdt ziet nu een stijlvolle en opvallende horecazaak langsheen de spoorweg. Enkel het houten geraamte van het dak herinnert nog aan het station. "En de naam van onze zaak," stelt Baudouin, die wijst naar de grote, witte letters op het dak van het gebouw.
"Boechout was vroeger een dorp waar heel wat Franstaligen woonden," weet de uitbater. "Bouchout is een verfransing van onze dorpsnaam."

Het behoud van deze naam is geenszins een verwijzing naar het publiek waarop het koppel mikt. "Wel integendeel", benadrukt Mioulet met klem. "Hier is iedereen welkom." Volgens het koppel draait het in hun zaak rond gezelligheid, hartelijkheid en eerlijkheid. "Een station is een ontmoetingsplaats waar mensen van verschillende pluimage en leeftijd elkaar ontmoeten", vindt Baudouin. "Die filosofie hebben we meegenomen naar onze zaak. Mensen kunnen hier de ganse dag komen eten. Voor de vroege vogels hebben we een ontbijt. Verder bieden we een lunch aan en hebben we een uitgebreid gamma aan tapas." Speciaal is beslist de onderverdeling van de café-ruimte en het bistro-gedeelte. Beide ruimtes hebben een apart terras en worden verbonden door een smalle gang. "Vanaf 17.00u opent onze bistro", vertelt de uitbater. "Een beperkte kaart en klassiekers uit de Belgische en Franse keuken zijn er onze troeven."

De eerste reacties van de Boechoutenaren zijn alvast enthousiast. "In het begin stonden enkele buurtbewoners best wat scepsis tegenover de komst van een nieuwe horecazaak naast hun deur," bekent de uitbaatster. "Maar nu ze merken dat we op een redelijk uur sluiten en dat er hier geen nachtlawaai is, zijn ze tevreden dat onze komst meehelpt aan de opwaardering van de buurt", besluit het koppel.






Opening 10 juni 1864
Sluiting 21 oktober 1987 (goederen)
Telegrafische code GBC
Aantal perrons 2
Lijn(en) 15
Coördinaten 51° 9′ NB, 4° 29′ OL
sammarco1
NMBS_Boechout_Station_(117).jpg
Nationale Maatschapij der Belgische Spoorwegen - NMBS - Societe National du Chemins de fer Belge - SNCBStation van Boechout
Gare du Bouchout

Het station van Boechout anno 2014 gerenoveerd en diestdoende als Bistro / Caffeteria, hier het volledig en smaakvol ingerichte interieur

Het station van Boechout anno 2014 gerenoveerd en diestdoende als Bistro / Caffeteria

The renewed interior of the station from Boechout wich now is doing service like Bistro Bar Coffeebar and drinks.

Na ruim 8 jaar leegstand en verkrotting heeft het voormalige station van Boechout in de Frans Segersstraat een nieuwe bestemming. Jelle Baudouin (35) en zijn vrouw Suzanne Mioulet (39) openden er hun café-bistro ?Bouchout'.

"Het moest niet lang meer duren of dit gebouw was definitief verloren", vertelt Baudouin. Jaren was het verloederde station een doorn in het oog van vele Boechoutenaren. Wie Boechout binnenrijdt ziet nu een stijlvolle en opvallende horecazaak langsheen de spoorweg. Enkel het houten geraamte van het dak herinnert nog aan het station. "En de naam van onze zaak," stelt Baudouin, die wijst naar de grote, witte letters op het dak van het gebouw.
"Boechout was vroeger een dorp waar heel wat Franstaligen woonden," weet de uitbater. "Bouchout is een verfransing van onze dorpsnaam."

Het behoud van deze naam is geenszins een verwijzing naar het publiek waarop het koppel mikt. "Wel integendeel", benadrukt Mioulet met klem. "Hier is iedereen welkom." Volgens het koppel draait het in hun zaak rond gezelligheid, hartelijkheid en eerlijkheid. "Een station is een ontmoetingsplaats waar mensen van verschillende pluimage en leeftijd elkaar ontmoeten", vindt Baudouin. "Die filosofie hebben we meegenomen naar onze zaak. Mensen kunnen hier de ganse dag komen eten. Voor de vroege vogels hebben we een ontbijt. Verder bieden we een lunch aan en hebben we een uitgebreid gamma aan tapas." Speciaal is beslist de onderverdeling van de café-ruimte en het bistro-gedeelte. Beide ruimtes hebben een apart terras en worden verbonden door een smalle gang. "Vanaf 17.00u opent onze bistro", vertelt de uitbater. "Een beperkte kaart en klassiekers uit de Belgische en Franse keuken zijn er onze troeven."

De eerste reacties van de Boechoutenaren zijn alvast enthousiast. "In het begin stonden enkele buurtbewoners best wat scepsis tegenover de komst van een nieuwe horecazaak naast hun deur," bekent de uitbaatster. "Maar nu ze merken dat we op een redelijk uur sluiten en dat er hier geen nachtlawaai is, zijn ze tevreden dat onze komst meehelpt aan de opwaardering van de buurt", besluit het koppel.




sammarco1
46 files on 3 page(s) 1


Top